Vstupní kumulovaná návštěva

Vstupní kumulovaná návštěva, která trvá 2,5 hodiny a probíhá pouze v pondělky, zahrnuje dvě části: nejprve (po vyplnění vstupního zdravotního dotazníku) Vám kolegyně MUDr. Brabencová provede vyšetření složení těla (Bodystat Quadscan) a probere s Vámi Vaše dosavadní stravovací zvyklosti - k tomu od Vás budeme potřebovat podklady (viz další text) a pak se společně s Vámi podívám na Vaše cíle, probereme Váš zdravotní stav a navrhnu Vám postupné kroky k jeho zlepšení. 


Proto prosím, začněte si ke vstupní kumulované návštěvě dávat dohromady podklady, a to:

  1. na www.kaloricketabulky.cz si založte profil a začněte si kvantitativně (jídlo nutno vážit ve vařeném stavu) zaznamenávat stravu a pitný režim i pohybové aktivity (cíl si dejte "fit", prosím, jinak by Vás doporučené dávky živin možná mátly)
  2. od svého lékaře si vyzvedněte kopie laboratorních výsledků z poslední doby (běžná prevence s hodnotami krevního cukru, tuků, jaterních a ledvinných testů, krevního obrazu a vyšetření moči), případně, pokud Vás sleduje někdo ze specialistů, zprávy od nich. 
  3. v rodině zjistěte zátěž metabolickými (cukrovka, obezita, vyšší cholesterol) i dalšími závažnými chorobami (nádory, psychiatrická onemocnění, závislosti, dna) u blízkých i vzdálenějších pokrevních příbuzných (vč.sourozenců)
  4. pokud máte záznamy z dětství od pediatra (růstová a hmotnostní křivka, nemocnost), vezměte také s sebou, pokud ne, stačí, pokud zjistíte od příbuzných dospělou výšku rodičů, případně sourozenců. Toto slouží ke zhodnocení Vašeho potenciálu růstu a jaká je realistická dospělá hmotnost. 
  5. Vaše  "hubnoucí" pokusy, vzpomeňte si v jakém věku, jakou metodou a s jakým výsledkem probíhaly (co se změnilo k lepšímu / horšímu a jak dlouho efekt přetrvával), případně co vedlo ke ztloustnutí nebo zlepšení/zhoršení zdravotního stavu (stres? zdravotní potíže?). Případně doneste s sebou předchozí jídelníčky, ať víme, co dlouhodobě nezabralo.

Platby (za kumulovanou návštěvu – viz ceník ) mohou být provedeny předem převodem na účet 1021001840/5500 (do poznámky pro příjemce uveďte datum a hodinu návštěvy u nás - až si termín oboustranně potvrdíme) nebo na místě v hotovosti.

Máte-li nějaké dotazy nebo doplnění, pište na mail kcajthamlova@seznam.cz. Vybraný termín můžete potvrdit rovněž mailem nebo sms na můj telefon 605 101 121. Děkuji.