Ilustrace

Výživové poradenství

Potřebujete poradit?

  • Chcete zhubnout a nevíte, jak se stravovat?
  • Máte za sebou více pokusů o zhubnutí, ale výsledky nebyly uspokojivé?
  • Myslíte si, že se stravujete dobře a přesto vaše váha roste?
  • Cítíte se unavení, nevýkonní, potřebujete změnit životní styl?
  • Potřebujete poradit s výběrem potravin?

Co nabízíme?

Možnost stát se informovaným klientem, který si umí sám vytvořit svůj denní stravovací režim. S tím vám pomůže náš tým v čele s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.Jak pracujeme?

Program, který jsme schopni pro vás vytvořit bude individuální, na základě vyšetření bodystatu, podrobné anamnézy a laboratorních vyšetření.

Jak to u nás probíhá?

Na první návštěvě vás čeká vstupní vyšetření, měření přístrojem bodystat a vyplnění podrobné anamnézy (zdravotní stav váš a vašich rodičů, stravovací návyky a pohybová aktivita). Odcházíte s instrukcemi, jak zapisovat váš současný jídelníček, který přinesete na další konzultaci, která probíhá s odstupem 2-4 týdnů.

Při této návštěvě se vám bude věnovat nejprve výživová poradkyně a poté paní doktorka. Na základě všech předchozích vyšetření a zápisů vašeho jídelníčku získáváte rámcové stravní doporučení a nastavení živin (bílkoviny, sacharidy, tuky) pro další sestavování jídelníčků, které byste se měli učit zvládnout samostatně a přicházet pak po 2 měsících na konzultace výsledků.

Pokud si nebudete jisti, jak správně jídelníček sestavovat a budete-li potřebovat konkrétní pomoc se sestavováním vašich jídelníčků, pomoc s mnoha dotazy, které výživu provázejí, je možno se kdykoli objednat na konzultaci přímo k výživové poradkyni, která vám se vším poradí